Narzędzia
KO-202 Szlifierka Assilex/Buflex 70 x 115 mm
KO-202 to pneumatyczna szlifierka orbitalna 70 × 115 mm do prac wykończeniowych. Zapewnia równy efekt, ogranicza czas pracy i świetnie sprawdza się na krzywiznach oraz w trudno dostępnych miejscach. Zaprojektowana do arkuszy Super Assilex i Buflex Dry.
Kategoria
Szlifierka
Zasilanie
Pneumatyczne
Cechy i zalety
Powtarzalny efekt wykończenia przy pracach precyzyjnych.
Mniej czasu pracy dzięki wydajnej konstrukcji.
Skuteczna na krzywiznach i w miejscach trudno dostępnych.
Lekka konstrukcja ułatwia pracę przez cały dzień.
Wykonanie precyzyjne i trwałe – narzędzie do intensywnej eksploatacji.
Dedykowana do arkuszy Super Assilex i Buflex Dry.
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. obroty | 8500 rpm |
| Zużycie powietrza | 340 l/min |
| Waga | 0,74 kg |
| Ciśnienie powietrza | 4–6 bar |
| Skok | 3 mm |
| Tarcza robocza | W zestawie |
| Gwarancja | 2 lata |
Dostępne modele
| Nr katalogowy | Opis |
|---|---|
| 9100202 | KO-202 Szlifierka Assilex/Buflex 70 x 115 mm. |
| Nr katalogowy | Opis |
|---|---|
| 9100202-36 | Stopa nośna/tarcza robocza, rozmiar 70 x 115 mm. |