Narzędzia
KD-104D Szlifierka 125 mm
KD-104D to pneumatyczna szlifierka orbitalna 125 mm do precyzyjnego przygotowania powierzchni, szczególnie w naprawach lakierniczych. Kompaktowa i lekka konstrukcja ułatwia prowadzenie, zapewnia gładkie wykończenie i stabilną pracę przy detalach, ograniczając poprawki.
Kategoria
Szlifierka
Zasilanie
Pneumatyczne
Cechy i zalety
Kompaktowa i lekka – wygodna praca na elementach i detalach.
Precyzyjna – powtarzalne, gładkie wykończenie powierzchni.
Trwała konstrukcja – narzędzie do intensywnej eksploatacji.
Wysoka wydajność – sprawne przygotowanie powierzchni w krótszym czasie.
Dobrze sprawdza się w naprawach lakierniczych i pracy „na jakości”.
Polecana do pracy z krążkami Super Assilex, Buflex Dry i Maxfilm.
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. obroty | 8500 rpm |
| Zużycie powietrza | 340 l/min |
| Waga | 0,75 kg |
| Ciśnienie powietrza | 4–6 bar |
| Skok | 5 mm |
| Gwarancja | 2 lata |
Dostępne modele
| Nr katalogowy | Opis |
|---|---|
| 9100104D | KD-104D Szlifierka pneumatyczna 125MM. |
| Nr katalogowy | Opis |
|---|---|
| 9720003 | Tarcza konwertująca 125MM 7 otw. 5/16" |