Narzędzia
EMa-X Szlifierka elektryczna 150 mm
EMa-X 150/6 to elektryczna szlifierka mimośrodowa 150 mm do efektywnego, niemal bezpyłowego przygotowania powierzchni. Bezszczotkowy silnik utrzymuje stałą prędkość nawet pod obciążeniem, a miękki start i niskie wibracje ułatwiają precyzyjne prowadzenie i powtarzalny efekt.
Kategoria
Szlifierka
Zasilanie
Elektryczne
Cechy i zalety
Bezszczotkowy silnik – stała moc i wydajność w różnych zastosowaniach.
Stała prędkość nawet w trudnych warunkach pracy (pod obciążeniem).
Elektronicznie kontrolowany miękki start – większa kontrola na starcie.
Niskie wibracje, cicha praca i niska masa – wysoki komfort operatora.
Energooszczędne automatyczne wyłączanie – mniej strat i większe bezpieczeństwo.
Ergonomiczna konstrukcja i łatwa obsługa (start/stop) – lepsza manewrowość i dokładniejsze rezultaty.
Specyfikacja techniczna
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. obroty | 10000 rpm |
| Waga | 1,2 kg |
| Skok | 6 mm |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Długość przewodu | 5 m |
| Moc | 250 W |
| Napięcie | 220 V |
| Tarcza robocza | W zestawie |
| Gwarancja | 2 lata |
Wideo
Dostępne modele
| Nr katalogowy | Opis |
|---|---|
| 9100900 | EMA-X 150 Szlifierka elektryczna 150mm. |
| Nr katalogowy | Opis |
|---|---|
| 9730009 | EMA-X tarcza 150/6 o152 mm (twarda). |
| 9100905 | Zacisk do węża ssącego do odsysacza do podpięcia kabla elektrycznego. |